OGŁOSZENIA: 14. NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.07.2021
1. Coniedzielna adoracja Najświętszego sakramentu o g. 17.00, Nieszpory Eucharystyczne o g. 17.30.
2. Najbliższa środa jest II środą miesiąca. Podczas Nowenny do MB Nieustającej Pomocy oraz Mszy św. razem ze Stowarzyszeniem Rodzin Katolickich będziemy modlić się w int. wszystkich rodzin naszej parafii. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
3. O poprowadzenie Koronki do Bożego Miłosierdzia w piątek przed Mszą św. wieczorną proszę IV Różę Niewiast.
4. Ofiary z przyszłej – II niedzieli miesiąca – na budowę kościoła. Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy włączają się materialnie w budowę kościoła. Dziękuję także rodzinom spoza parafii za ofiary na ten cel. Wszystkich ofiarodawców polecamy w naszej serdecznej modlitwie.
5. Dzisiaj po Mszach św. w naszej diecezji prowadzona jest zbiórka do puszek CARITAS, o którą prosił Bp Andrzej, na pomoc poszkodowanym kilku miejscowości w rejonie sądeckim, przez który przeszła trąba powietrzna i gradobicie.
6. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego” z dodatkiem tarnowskim i „Niedzieli”. Dla dzieci jest „Mały Gość”.
7. Od 1 lipca wniosek o świadczenie Dobry Start 300+ dla ucznia można składać tylko elektronicznie. Na specjalnym afiszu na tablicy ogłoszeń znajdują się szczegółowe informacje.
8. W zakrystii można zapisywać się na Pieszą Pielgrzymkę Tarnowską na Jasną Górę do Grupy Nr 1. Zachęcamy też do duchowego pielgrzymowania dzięki radiowym transmisjom przez RDN Małopolska. Legitymacje duchowych pielgrzymów będą do odebrania w zakrystii.
9. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tygodniowy odpust w Sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na Burku w Tarnowie. Szczegóły na afiszu.
10. W ramach Wielkiego Odpustu Tuchowskiego pielgrzymowaliśmy w sobotę pieszo do tuchowskiego sanktuarium, polecając w modlitwie i we Mszy św. o g. 11.00 naszą parafię.